Рішення суду для тернопільської влади не важливе?

Транспортна війна, яка розпочалася восени минулого року, триває.

1 листопада 2018 року в дію вступили здирницькі тарифи на проїзд у громадському транспорті.  Вартість проїзду тролейбусами та маршрутками зріс вдвічі і становив 8 та 9 гривень відповідно. При наявності персоніфікованої «Картки тернополянина» вартість становила 5 та 6 грн. відповідно, власники ж неперсоніфікованого електронного проїзного квитка повинні були платити 6 грн. за проїзд тролейбусом та 7 грн. – за маршрутку. 4 листопада, мешканці обласного центру зібралися на Театральній площі на акції протесту проти «тарифного геноциду» тернополян, яка переросла в перекриття всіх центральних вулиць міста. Тарифи було повернуто до попереднього рівня, після чого перевізники організували саботаж та не виїхали на маршрути20 грудня,  в силу вступило чергове здорожчання: при оплаті «Карткою тернополянина» чи електронним проїзним квитком вартість проїзду становила 5 грн. у тролейбусах, 6 грн. в маршрутках. А от при розрахунку готівкою чи банківською карткою  вартість була встановлена на рівні 6 грн. та 7 грн. відповідно.

Внаслідок цих подій тернополянин Ростислав Небельський в інтересах усіх містян від свого імені подав до суду позов на виконавчий комітет міськради за прийняте рішення.

Вчора, 16 квітня, апеляційний суд задовільнив скаргу щодо тарифів на проїзд у громадському транспорті. Це означає, що пасажири мають їздити за значно нижчою ціною (4 грн. у тролейбусах, та 5 грн. – у маршрутках), проте у міській раді заявили, що вартість проїзду залишається незмінною.