Результати ЗНО на Тернопільщині: очікували близько 700 медалістів, а отримали трохи більше 400

Під час прес-конференції, організованої з приводу підведення підсумків ЗНО начальник управління освіти й науки Тернопільської ОДА Ольга Хома повідомила, що за попередніми даними кількість претендентів на золоті та срібні медалі становила 690 осіб, проте після складання ЗНО лише 420 випускників стали медалістами.

Кількість охочих складати незалежне оцінювання була значно меншою у порівнянні із минулим роком. Пов’язують це із тим, що цьогоріч Міністерство освіти дало дозвіл використовувати минулорічні сертифікати для вступу у вищі навчальні заклади та із демографічною ситуацією в області.

Золоті медалі отримали 235 випускників, срібні – 185 випускників. Цього ж року найкраще підтвердили свої медалі претенденти із загальноосвітніх навчальних закладів Чорткова, Підгаєцького та Заліщицького районів. Також цього року в області маємо п’ятеро учнів, які, за результатами ЗНО, набрали по 200 балів. Це двоє учнів з Тернополя та по одному з Теребовлі, Підгаєцького району та з Бережан, повідомляють у прес-службі облдержадміністрації

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*