Призовна кампанія завершилася на Тернопільщині

Тернопільський обласний військовий комісаріат завершив призовну кампанію на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

Вчора, 11 грудня, з обласного збірного пункту облвійськкомату до Києва відправлено останніх десять призовників Тернопільщини, які служитимуть у Національній гвардії.

Як повідомив начальник відділу комплектування і призову – заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковник Петро Сирко, строковики проходитимуть військову службу в різних регіонах України, за винятком району проведення операції Об’єднаних сил.

Планове завдання, визначене Генеральним штабом ЗСУ, військкомати області виконали на 100 %. Призов організовано відповідно до чинного законодавства України. Загалом із Тернопільської області на строкову військову службу було відправлено понад 450 мешканців краю: більше, ніж 250 чол. поповнили лави Збройних Сил України і майже 200 служитимуть в інших військових формуваннях таких, як Національна гвардія, Державна прикордонна служба та Державна спеціальна служба транспорту.

Перед відправкою до війська всі призовники пройшли медичне обстеження, професійно-психологічний відбір та визнані призовними комісіями придатними до проходження строкової військової служби. Новобранці служитимуть щонайбільше півтора року, а ті, у кого є повна вища освіта, – рік.

Джерело: armyinform.com.ua