Проща до чудотворної ікони відбулася на Тернопільщині

Минулої неділі, 8 липня у с. Буцнів, що поблизу Тернополя, відбулася проща до чудотворної ікони Буцнівської Божої Матері. Архиєрейську Святу Літургію в храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії очолив митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). У прес-службі Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії повідомили, що з нагоди паломництва вірним був уділений повний відпуст.

На прощу до Буцнівської чудотворної ікони прибула понад тисяча паломників. Під час проповіді владика наголосив про важливість почитання Богородиці та привів у приклад чуда, які Діва Марія виявляла через свою чудотворну ікону в Буцневі. Божественну Літургію своїм мелодійним співом супроводжував хор парафії Пресвятої Трійці смт. Озерна.

Після Святої Літургії настоятель храму о. Євгеній Кобильник подякував усім, хто взяв участь у прощі. Особливу подяку отець-настоятель склав о. Олегу Гаху настоятелю храму святих верховних апостолів Петра і Павла с. Буцнів УПЦ КП, який разом із парафіянами взяв участь у відпусті. Після слів привітання відбулось освячення води та процесійний хід із копією чудотворної ікони навколо церкви.

Наступний відпуст відбудеться на свято верховних апостолів Петра і Павла 12 червня, Свята Літургія розпочнеться о 12.00.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*