Правоохоронці радять тернополянам подбати про безпеку помешкань на свята

Наближається період свят. Багато людей поїдуть відвідати родичів в села, чи інші міста. Це – якраз найсприятливіша пора для квартирних крадіїв.

Як свідчить практика, злодій не ввійде в чужу квартиру, поки не переконається, що мешканці будуть відсутні протягом кількох годин.

Правоохоронці радять не відлучатися з дому на довгий період часу, якщо ваша домівка не оснащена сигналізацією. Особливу увагу звертають на те, щоб не повідомляти в соцмережах, що ви далеко від дому. Домушники ретельно моніторять інтернет.

Ще однією перешкодою для злодіїв є надійний замок вхідних дверей. Варто знати, що найбільш вразливі є замки з циліндровим механізмом під плоский ключ та замки з хрестовидним циліндровим механізмом. Для їх відкриття злодієві достатньо кількох секунд. Краще захищені з недорогих замків сувальдні з покращеними захисними властивостями, у тому числі з багатоступеневим захистом. Як показує практика, крадії навіть не беруться відкривати такі двері. Не зайвим є і оснащення вікон та балконних дверей металевими решітками.

Покидаючи місто, треба попросити родичів, чи хороших сусідів, щоб наглядали за домом. Не варто залишатись байдужим і якщо ви помітили підозрілих людей, чи, тим більше, незнайомих осіб, які виносять речі, потрібно звертатись до правоохоронців.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*