Посадовець Тернопільщини сяде на лаву підсудних

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника відділу державного підприємства, який  вимагав і отримав 16 000 грн. неправомірної вигоди.

Розслідуванням встановлено, що начальник відділу держпідприємства  вимагав у підприємця 500 доларів США  за вчинення дій із використанням свого службового становища: за сприяння в перемозі у конкурсі на право оренди та подальше укладення з ним договору оренди гідротехнічних споруд ставу, розташованого у Бережанському районі Тернопільської області. Посадовець запропонував підприємцеві перерахувати на його банківський рахунок 3000 грн., а згодом ще 13 000 грн., надіславши номер рахунка телефонним повідомленням. Після здійснення  грошових переказів правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди посадовцем.

За вчинене, повідомляють у прес-службі, прокуратури Тернопільської області, посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.