Політична розправа?

Будинок бабці головного радикала Тернополя, що поблизу Львівської траси – у селі Покропивна Козівського району, невідомі закидали великим камінням, розтрощивши всі вікна, пише Тернопіль вечірній.

Також зловмисники порубали двері, в тому числі і внутрішні, оселі, де пройшло дитинство одного з провідних політиків нашого краю. На щастя, під час варварських дій у будинку не було нікого із родини Півтораків. І нічого з їхнього помешкання нападники не взяли. Ці зловмисні дії Святослав Півторак вважає винятково політичним замовленням: “Погрози політичних опонентів Радикальної партії Олега Ляшка на Тернопільщині втілилися у практичну площину. Розбито батьківський будинок у моєму рідному селі Покропивна Козівського району. Великими каменями розтрощені усі вікна, розрублені вхідні та внутрішні двері оселі мого дитнства. З огляду на те, що нічого не вкрадено, є усі підстави вважати, що це політичне замовлення.

На щастя мами та 86-річної бабусі на цей момент не було вдома, оскільки мама забрала її в Тернопіль на лікування. Важко подумати, що було б, якби важкі каміння влучили в них. Політичний бандитизм повертається на Тернопільщину?!”.

Як повідомив Святослав Півторак, працює слідчо-оперативна група, йому уже відомі окремі подробиці, але в інтересах слідства він їх наразі не розголошує.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*