Подорожувати Тернопільщиною цікаво та пізнавально

Туристичне видання про подорожі Україною «Ukraine is» склало список маленьких міст нашої країни, де можна недорого відпочити на вихідних. Приємним є те, що до цього списку ввійшло аж чотири містечка нашої області. Отож, варто відвідати Тернопільщину і як мінімум – завітати до Чорткова, Бучача, Бережан та Кременця.

Чортків – дуже затишне, спокійне місто з приголомшливою перлиною, яку видно з будь-якої точки міста – Домініканським собором. Перша письмова згадка – 1427 року і як с. Чартковіце, власність Я. Прадонтіча, сина Прадонти Копіценського (Копичинського).

Бучач. Назва міста походить від старослов’янського слова «буча» – в значенні «весняні води, обрив і глибина», що досить точно відображає навколишній ландшафт. Цікавими для відвідування місцями, на думку авторів, є  ратуша (1750 р.), замок (XIV ст.), золота липа, монастир отців-василіан (1753-1770 рр.).

Наступний населений пункт – Бережани. Таке спокійне і затишне місто як Бережани варто ще пошукати. Старовинні будинки, бруківка і багатовікова історія, а ще максимально приємні ціни на проживання та харчування – тут точно сподобається.

Четвертий у списку – Кременець. Це мальовниче містечко, розташоване на горбистій долині річки Ірви серед невисоких Кременецьких гір.

Тут знаходиться близько 50 пам’яток історії та архітектури. Останнім часом активно розвивається туристична інфраструктура, оскільки місто є зручною перевалочною базою при подорожах в розташовану неподалік Почаївську лавру і до джерела Св. Анни.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*