Підприємець, який отруював людей передмістя Тернополя, заплатить більше ста тисяч гривень штрафу

Влітку минулого року ми повідомляли  про кричущу ситуацію, яка згодом була благополучно забута. Мова йде про стихійне звалище тваринних решток між В.Березовицею та Кип’ячкою, що у Тернопільському районі. В серпні жителі цих сіл масово скаржилися на їдкий сморід диму та погане самопочуття від нього. Що ж горіло і хто спалював відходи, люди не знали. Згодом з’ясувалося, що підприємець В.Березовиці на території колишніх силосних ям спалював рештки мертвих тварин. За порушення, від якого страждали тисячі людей, недобросовісний бізнесмен сплатив копійчаний штраф (від 340 до 1360 грн.).

Згодом екологічний скандал спалахнув із новою силою, адже очевидним є той факт, що трупів тварин зі стихійного звалища ніхто не прибрав, натомість їх кількість ще й збільшилася. Іінформація про складну ситуацію дійшла до представників держпродспоживслужби, які, разом із представниками екологічної інспекції, виїхали на місце події для огляду території. У результаті оглядів та перевірок до голови Тернопільської районної державної адміністраціїнаправлено звернення щодо скликання комісії із ліквідації несанкціонованого і неконтрольованого звалища.

Днями з’явилася інформація про те, що внаслідок проведених перевірок керівництво ТзОВ «Біобластер» зобов’язано звільнити територію поблизу В.Березовиці від тваринних решток до 4 березня 2019 року. На директора підприємства накладено штраф у розмірі 104325 гривень.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*