Перетинати кордон будемо довше?

Євросоюз вніс зміни, згідно яких всі кріїни-члени ЄС посилили правила Шенгенського прикордонного кодексу, що стосуються перетину зовнішніх кордонів.

З 7 квітня, всі особи, що перетинають зовнішні кордони будуть перевірятись ретельніше, повідомляє Прикордонна служба Польщі.

Зміна правил Шенгенського кодексу про кордони накладає на всі держави-члени обов’язок ретельно перевіряти кожну людина, що в’їжджає на територію Шенгенської зони або виїжджає з неї. Поправка до Шенгенського кодексу є реакцією ЄС на терористичну загрозу у Європі.

До цього часу, громадяни держав ЄС підлягали спрощеній перевірці. Але, відтепер кожна людина, яка перетинає зовнішній кордон у всіх пунктах пропуску – автомобільні, піші, морські порти і аеропорти, будуть ретельно перевірятись.

Очевидно, таке нововведення вплине на час, який затрачається на кордоні. Прикордонна служба Польщі, в свою чергу, запевнила, що відкоригує кількість працівників, для пришвидшення проходження митного контролю.

Отож, шановні тернополяни і мешканці нашої області, готуймося до змін і плануймо свій час раціонально.

1 Коментар

  1. It is therefore essential that treatment is administered by a qualified medical professional and that the product itself is genuine. Online trade with often harmful counterfeits has risen sharply in recent years. Even though products purchased online may look identical, more than half of them are identified as counterfeits at customs.

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*