Одна з локацій Тернопільщині стала знімальним майданчиком

На Тернопільщину прийшло велике кіно. Появи на великих екранах пригодницької історичної драми “Довбуш” відомого режисера Олеся Саніна чекатимуть, безперечно, усі українські кіномани, а мешканці Більче-Золотого, що на Борщівщині, — особливо. Адже саме тут, у відомій печері Вертеба (яка, до слова, одна з найбільших печер у Європі та єдина у всій Україні печера-музей), знімали епізоди «Довбуша».

Сільський голова Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади Галина Огородник розповідає, що зйомки тривали упродовж двох днів. Організатори зйомок за сприяння сільської ради провели для учнів в Більче-Золотецької ЗОШ І-ІІІ ступенів екскурсію на знімальному майданчику. Дітям цікаво було познайомитися зі знімальною групою, оглянути процес створення кіно, побачити акторів.

цьогоріч на початку серпня кінокомпанія «Пронто Фільм» розпочала зйомки пригодницької історичної драми про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Автором ідеї, співавтором сценарію та режисером картини є знаний український кінематографіст, режисер стрічок «Мамай» та «Поводир» Олесь Санін. Кінопроект «Довбуш» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка цього проекту 65 мільйонів гривень при загальній вартості виробництва більше 86 млн. грн. Творці фільму обіцяють, що стрічка надійде в український прокат восени 2019 року.

Джерело: nova.te.ua

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*