Непрохані «сусіди» ускладнюють життя жителям Тернопільщини

У рятувальників Тернопільщини настала гаряча пора  у вигляді боротьби з непроханими «сусідами». Мова йде про таких небезпечних комах, як оси та шершні. За минулу добу МНСники чотири рази залучалися до визволення людей від цих крилатих.

Зранку в селі Ступки рятувальники вилучили та вивезли за межі населеного пункту гніздо шершнів із каплиці, що біля джерела. У Петрикові на веранді приватного житлового будинку оселилися оси. Їхнє гніздо також переміщено в природній осередок існування. У селі Улашківці Чортківського району рятувальники забезпечували мешканцям спокій, визволяючи горище будинку від шершнів. Близько 19 години виклик пролунав із села Настасів. Там шершні «окупували» старий пеньок поблизу житлового будинку.

Довідка. До складу отрути шершнів входять речовини, характерні для отрути змій і викликають розпад клітин. Укус призводить до появи пухлини і набряків. Крім усього іншого, в отруті міститься ацетилхолін – з’єднання, що викликає активацію нервових закінчень. Простіше кажучи, токсин комахи при попаданні під шкіру насамперед діє на нервову систему людини, активуючи пекучий біль ще до вираженого ушкодження тканин, повідомляють у ДСНС.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*