Небайдужі підприємці допомогли відновити військову техніку (фото)

 Тернопільські підприємці власними силами та коштами відновили кілька одиниць техніки, яку упродовж двох років використовували тернопільські артилеристи на фронті.

Взялися за допомогу захисникам підприємці Підволочиського району Тернопільщини. Вони злагодили БТР, Камаз,  колісний евакуаційний тягач на базі УРАЛу та автомобіль медичної служби. Ця техніка прибула із зони проведення  АТО разом із військовослужбовцями 44 окремої артилерійської бригади у січні цього року. Ремонт вартував понад 150 тисяч гривень. Тепер військова техніка знову придатна до використання у навчальних чи бойових цілях. Її урочисто передали артилеристам у середмісті Підволочиська.

«Відновили практично деякі агрегати, механізми, зробили рихтовочні роботи, відновили мотор бранетраспортеру, двигун на автомобілі КАМАЗ… На Луганщині ідуть бойові дії, там зараз наша бригада. Тому постійно техніка знаходиться в експлуатації, зношується. Попадає у різні ситуації. Тому  її необхідно відновлювати, – зазначив заступник командира частини, полковник Володимир Затурський.

Олександр  Маковнюк приватний підприємець розповідає: «Я маленьку долю вніс у ремонт цієї техніки. Я дав базу для її ремонту  і бачив, яка вона заїхала.  Вона заїхала в дуже плачевному стані, в дуже-дуже поганому стані. Не міг повірити, що наші воїни на такій техніці воюють».

Приєдналися до допомоги військовослужбовцям й місцеві учні – вони вкотре сплели маскувальну сітку.  Діти схвильовано розповідають, що  хотіли допомогти воїнам своєю любов’ю і коли плели сітку  думали про захисників.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*