Наші на Економічному форумі у Польщі

Цими днями у польському місті Криниця Здруй триває Економічний форум, у якому беруть участь представники влади Тернопільщини. Форум триватиме протягом трьох днів.

У перший день форуму відбулася пленарна сесія «Незавершена інтеграція – прагнення Європейських країн», спікерами якої стали Президент Польщі Анджей Дуда, Грузії – Георгій Маргвелашвілі та Македонії – Ґеорґе Іванов.

Тернополяни взяли участь у дискусії на тему «Мілітаризації Чорного та Балтійського морів. Дві зони – одна проблема», де спікером виступав народний депутат України Олег Барна. У рамках Форуму також відбулась панельна дискусія на тему «Польща – Україна. В пошуках нових моделей партнерства та співпраці».

Під час форуму очільники області поспілкувалися з головою Європейського Конгресу Українців, спікером української національної меншини в Угорському парламенті, вихідцем з Тернопільщини – Ярославою Хортяні.

У рамках заходу тернопільська делегація презентуватиме стан економічного та туристичного розвитку області під час панельної дискусії «Боротьба зі стереотипами – вплив іміджу країни і регіонів на туризм та економічний розвиток», повідомляють в облдержадміністрації.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*