На Тернопільщині можна здати незаконну зброю і не мати проблем

До 3 лютого на Тернопільщині триватиме позачерговий місячник добровільної здачі зброї. Якщо у цей період добровільно здати до Національної поліції небезпечні предмети та зброю, то кримінальна відповідальність не настане. А в подальшому, оформивши всі необхідні документи, є можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

У поліції застерігають, що незареєстрована зброя – це не лише порушення закону, а й причина нещасних випадків. Нагадаємо, що 3 січня на Тернопільщині прогриміло два вибухи, в яких були постраждалі. Боєприпаси чи інші небезпечні предмети потрапляють на територію міста та області із зони АТО. Зберігають її без документів та з порушенням усіх правил. Такі «пам’ятні» сувеніри можуть бути небезпечними і призвести до негативних наслідків.

Згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу — караються позбавленням волі на термін від двох до п’яти років.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*