На Тернопільщині може з’явитись нове консульство

25 квітня на Тернопільщину з робочим візитом завітав Генеральний консул Угорщини пан Йожеф Бугайла.

Почесний гість зазначив, що Угорщина підтримує Україну в євроінтеграційному процесі, а також наголосив на зацікавленості у співпраці з Тернопільщиною.

На зустрічі обговорили питання співпраці. В нашій області працює підприємство з угорським капіталом, яке займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насінням олійних культур. Існуючі трудові ресурси в області, локалізація та стан ринку праці в цілому створюють передумови для започаткування інвестиційного співробітництва з Угорщиною у галузях автомобілебудування, швейного виробництва, деревообробки. Вагомою є також перспектива співпраці у галузі культури, освіти, та туризму. З цією метою на Тернопільщині започатковано фестиваль «Ференц-фест», який уже вдруге відбудеться у Бережанах 6-8 травня.

У зв’язку із тісною співпрацею, сторони виявили бажання відкрити на Тернопільщині Почесне консульство Угорщини. «Ми знаємо, що Тернопільська область залюбки б приєдналася до нашого консульства. Угорська сторона позитивно ставиться до цього, але існує ще певний процес, який повинен відбутися», – зазначив Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*