На Тернопільщині міністр зустрілася з педагогами

Вчора, 11 грудня, ми повідомляли про перебування на Тернопільщині Міністра освіти й науки України Лілію Гриневич. В облдержадміністрації повідомили, що метою візиту була зустріч із педагогами та відвідання опорної школи в селі Новосілка Підволочиського району.

Пані міністр наголосила на значимості в сучасній освіті опорних шкіл. У рамках процесу децентралізації влади в Україні відбувається активне утворення об’єднаних територіальних громад, освітніх округів та опорних навчальних закладів.

Загальноосвітні навчальні заклади, що є опорними, створюються для рівного доступу всіх дітей до якісної освіти, раціонального та ефективного використання ресурсів, та є одним із механізмів реформування системи загальної середньої освіти й упорядкування шкільної мережі. Варто зазначити, що на території Тернопільської області вже функціонує 29 таких шкіл.

Окірм цього Лілія Гриневич презентувала підручник, але не для учнів, а для вчителів перших та других класів, в якому зібрані поради для роботи в умовах «Нової української школи» на основі педагогіки партнерства.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*