На Тернопіллі цього року більше першачків

У 2017/2018 навчальному році на Тернопільщині у перший клас пішли 11 тисяч 596 дітей, а це на 1 400 учнів більше, ніж торік. А от випусників цьогоріч буде менше у порівнянні із минулим роком.

Що стосується загальної наповненості шкіл, то в міській місцевості в середньому будуть навчатися 421 учень, у сільській місцевості – 73 учні. Наповнюваність класів у міській місцевості – 23,4 учні, у сільській – 10,5.

Цього року, як і в попередні роки, у Тернопільській області є школи, де наповнюваність класів буде менше 5-ти учнів, повідомляють в облдержадміністрації. У такому випадку навчання дітей відбуватиметься за індивідуальною формою навчання. Так, на Монастирищині таких дітей 216-ть, на Підгаєччині – 121 учень, на Лановеччині – 163 учні та у Козівському районі – 161 учень. У зв’язку із цим в області також відбувається реорганізація навчальних закладів. Зокрема, малокомплектні школи, які також вважаються неефективними і такими, що не можуть забезпечити надання якісної освіти, закривають або понижують у ступенях.

Так, цього року в області закрили 10 шкіл першого ступеня та одну школу І-ІІ ступеня. Понизили у ступені 12 навчальних закладів.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*