На Шумщині відкрили відремонтований геріатричний будинок

Вчора, 17 липня, в селі Великі Дедеркали урочисто відкрили геріатричний будинок європейського зразка, де зможуть розміститись 40 осіб. На відкритті, навіть, був присутній міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Будівництво розпочалось ще у 2007 році, але виконання основних робіт припало на 2015- 2016 роки. За кошти із обласного бюджету, завдяки фінансуванню із Державного фонду регіонального розвитку та завдяки громаді здійснили реконструкцію існуючих будівель санчастини, котельні та магазину під стаціонарне відділення. Також провели оздоблювальні роботи в основному корпусі, провели монтаж паливної, ліфта, очисних споруд. Завершили благоустрій території.

Відділення розраховане на 40 людей похилого віку , одиноких непрацездатних та людей із інвалідністю. Обслуговуватиме геріатричне відділення не лише людей із Шумського району, а й із сусідніх районів. Перебування в геріатричному відділенні абсолютно безкоштовне й фінансується з Державного бюджету, повідомляють в облдержадміністрації.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*