На Північному в’їзді у Тернопіль побудована транспортна кільцева розв’язка

На Північному в’їзді до міста Тернопіль на перетині міжнародної дороги М-19//Е-85 та Північного об’їзду міста (дороги Р-41) побудовано розв’язку із кільцевим рухом. Раніше в цьому місці було Т-подібне перехрестя, яке спричинювало багато незручностей для всіх учасників дорожнього руху. Стара схема руху перехрестям багато років була місцем концентрації ДТП.

Наразі роботи повністю виконані, встановлено освітлення, інформаційні табло та знаки, які показують напрямок руху, нанесено розмітку.

Олександр Кава, радник керівника Державного агентства автомобільних доріг: «Будівництво цієї кільцевої розв’язки забезпечило зручність проїзду транзитного транспорту через місто. Вона також є важливою для внутрішньоміського сполучення, мінімізує кількість ДТП та ліквідує затори. Переконаний, що розв’язка також дозволить суттєво покращити екологічну ситуацію в цьому районі».

Нагадаємо, наразі Укравтодор разом із Європейським інвестиційним банком опрацьовують питання будівництва швидкісного Східного об’їзду м. Тернопіль, який поєднає міжнародні дороги М-19/Е-85 на ділянці Дубно – Тернопіль та М-12/Е-50 на ділянці Хмельницький – Тернопіль.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*