На перехрестях з круговим рухом на Тернопільщині їздитимуть по-новому

Перевага буде надаватися транспортним засобам, що вже рухаються по колу.

Верховна Рада України ухвалила закон №4246 «Про внесення змін до статті 41 Закону України «Про дорожній рух» (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу)» проголосували 234 народних депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів.
Народний депутат, який доповідав цей законопроект зазначив, що це зменшить аварійність на дорогах і спростить правила дорожнього руху. Повідомляється, що цей документ запроваджує європейську норму, яка діє в усіх країнах.

В деяких містах України ця норма діяла і до прийняття законопроекту, а тепер по всій території, влючаючи Тернопільщину, це буде обов’язково до виконання.

Згідно з нинішніми нормами, перехрестя з круговим рухом не піддаються регулюванню і на них не передбачено встановлення світлофорів. Пріоритет руху в даному разі визначається дорожньою розміткою і відповідними знаками. Включення поворотів під час подолання цього дорожнього відрізка не є обов’язковою умовою, а необхідність їх використання доцільна лише в тому разі, якщо водій має намір здійснити перехід з одного ряду в інший.

Закон увійде в дію після оприлюднення його в друкованому виданні.

1 Trackback / Pingback

  1. Тернопільським водіям необхідно це знати | ТернопільON – новини Тернополя та області

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*