На одній із основних транспортних розв’язок Тернополя змінено рух

Від сьогодні, 9 серпня, у Тернополі запроваджено тимчасову експериментальну схему організації дорожнього руху з влаштування транспортної розв’язки на вул. Б. Хмельницького – вул. С. Крушельницької. На цьому перехресті, зокрема, буде тимчасово влаштований круговий рух транспорту. Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Рішення змінити організацію дорожнього руху на перехресті прийняте через те, що перед двоарковим мостом зі сторони вул. С. Крушельницької часто виникають дорожньо-транспортні пригоди та спостерігається велике скупчення машин та ускладнений рух громадського транспорту.

У минулому році компанія «Дорньєр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ» надала власні пропозиції щодо зміни схеми організації дорожнього руху на перехресті, і від початку цього року співробітники поліції спільно з проектантами розробляли та обирали оптимальний варіант руху транспорту на вказаній ділянці дороги. Вирішено, що впродовж цих вихідних, коли завантаженість доріг буде нижчою, тут буде влаштовано експериментальну схему організації дорожнього руху, а саме – кільцевий рух транспорту. Якщо така схема дасть позитивні результати і тернополяни підтримають її, незабаром тут проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття з відповідною розміткою та додатковими засобами організації дорожнього руху.

Прохання до водіїв бути уважними, звертати увагу на нові дорожні знаки та дбати про власну безпеку і безпеку інших.