Мистецький фестиваль “Ї” запрошує

З 12 по 14 травня у Тернополі відбудеться вже 5-й ювілейний, Мистецький фестиваль «Ї».

Проводиться дійство з метою популяризації сучасного українського мистецтва серед молоді, тернополян та гостей міста. Завдяки насиченим денним та нічним програмам нудьгувати тут точно не доведеться.

Захід традиційно відбувається у Тернополі, гуртуючи навколо себе найвідоміших представників сучасного літературного процесу, музикантів та художників.

На відвідувачів фестивалю чекає величезна кількість: презентацій книжок добре знаних та новоспечених авторів; прес-конференцій; відвертих та епатажних читань; яскравих виступів музичних колективів; виставок неординарних картин та фотографій; показів відеопоезій та документального кіно.

Час

Напрямок

Подія

Локація

12 травня

14:00

Мандри

Презентація проекту «UkraЇner» від Богдана Логвиненка

УД «Перемога»

15:00

Лекторій

«В якому керунку прямує український кінематограф?»

Учасники: Тарас Ткаченко, Олена Дем’яненко

УД «Перемога»

15:00

Література

Презентація роману Володимира Рафєєнка «Довгі часи»

Книгарня «Є»

16:00

Література

Презентація роману Юрія Винничука «Цензор снів»

УД «Перемога»

17:00

Література

Презентація поетичної збірки Василя Махна «Паперовий міст»

УД «Перемога»

18:00

Література

Презентація книги «ДНК» за участі Володимира Рафєєнка та Юрія Винничука

Книгарня «Є»

18:00

Музика

Виступ гурту «Bugs&Banny»

УД «Перемога»

19:00

Відкриття

Офіційне відкриття Мистецького фестивалю «Ї»

УД «Перемога»

21:00

Література

Поетичний марафон учасників фестивалю: Олександр Смик, Сергій Лазо, Ганна Осадко, Василь Махно, Юрій Винничук, Зоряна Биндас, Юрій Завадський

УД «Перемога»

20:45

Кіно/Театр

Світлодіодне шоу від театру «Метаноя»

УД «Перемога»

21:00

Музика

Виступ гурту «Black Maloka»

УД «Перемога»

22:00

Музика

Виступ гурту «Республіка Паліна»

УД «Перемога»

23:00

Кіно/Театр

Проект «Музика сфер» від польських митців Божени Боба-Диґи та Мачєя Жімка

УД «Перемога»

00:00

Кіно/Театр

Перформанс від театру вух і гурту Zukkor Zzov

УД «Перемога»

01:00

Кіно/Театр

Показ фільму «Гніздо горлиці». Режисер Тарас Ткаченко

УД «Перемога»

03:00

Кіно/Театр

Показ фільму «Моя бабуся Фані Каплан» Олена Дем’яненко

УД «Перемога»

 

13 травня

УД «Перемога»

14:00

Література

Авторська зустріч та презентація книг Мирослава Дочинця

УД «Перемога»

14:00

Література

Презентація поетичної книжки Елли Євтушенко «Lichtung»

Книгарня «Є»

14:00

Література

Авторська зустріч та презентація книг Ірини Мацко

Кнайпа 1540

15:00

Література

Презентація книги «Листи з Литви/Листи зі Львова» Мар’яни Савки та Маріанни Кіяновської

Книгарня «Є»

15:00

Мандри

Презентація серії тревелогів Макса Кідрука

УД «Перемога»

16:00

Лекторій

«Горизонт видавничої справи: від ідеї до стратегії» від Мар’яни Савки

УД «Перемога»

16:00

Молодіжна поетична сцена

Виступ авторів молодіжної сцени: Ал Пантелят,
Сергій Савін, Анастасія Грегура, Лемеш Микола, 
Дарья Белькевич,Містер Коржик, Оксана Єфіменко, Андрій Левченко, Олександр Тарасенко, Пилип Лавров, Ско Рик, Аня Яблучна, Леся Ясніцька, Леля Покотиполе, Вікторія Фещук, Мікіта Найдзёнаў.

Кнайпа 1540

17:00

Література

Презентація книжки Андрія Бондаря «І тим, що в гробах»

Книгарня «Є»

17:00

Література

Авторський літературно-музичний проект від Братів Капранових

УД «Перемога»

18:00

Музика

Виступ гурту «KRUT» та презентація нового альбому «Архе»

УД «Перемога»

18:00

Література

Презентація проекту «Міст» від Поль Іщука

Кнайпа 1540

19:00

Література

Пісні любові та ненависті: Дмитро Лазуткін, Катерина Бабкіна

УД «Перемога»

19:00

Література

Проект «Стихійні»: Джон Гнатів, Поль Щепан, Ростислав Кузик

Кнайпа 1540

20:00

Література

Авторський вечір Юрія Іздрика

УД «Перемога»

21:00

Музика

Виступ гурту «Epolets»

УД «Перемога»

Ніч мистецтва 18+

УД «Перемога»

22:30

Музика

Виступ гурту «BELAROOTS»

УД «Перемога»

23:30

Література

Еротично-поетичний перформанс від Лесі Мудрак

УД «Перемога»

00:30

Музика

Виступ гурту «На відміну від»

УД «Перемога»

01:30

Література

Королівський слем: Дмитро Лазуткін, Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук, Віталь Рижков

УД «Перемога»

02:30

Музика

Виступ гурту «DrumТИатр»

УД «Перемога»

 

14 травня

УД «Перемога»

11:00

Ранкова прогулянка та поетичний марафон учасників фестивалю тернопільським ставом на теплоході «Герой Танцоров»

УД «Перемога»

15:00

Лекторій

Презентація проекту «The Ukrainians»

УД «Перемога»

15:00

Література

Презентація книжки «Невимушені» за участі Марка Лівіна та Катерини Бабкіної

Книгарня «Є»

16:00

Мандри

«Подорож в ЗОНУ» від Маркіяна Камиша

УД «Перемога»

16:00

Література

Презентація роману Олександра Ірванця «Харків-1938»

Книгарня «Є»

17:00

Кіно/Театр

Фінал міжнародного конкурсу відеопоезії «МонОкль»

УД «Перемога»

17:00

Література

Презентація книжки Павла Коробчука «Хвоя»

Книгарня «Є»

17:00

Література

Презентація поетичної книжки Надії Сеньовської «Селфі»

Кнайпа 1540

18:00

Література

Проект «Тернопільська поезія мертва»: Роман Воробйов, Юрій Завадський, Юрій Матевощук, Катерина Грушовська, Юрій Вітяк, Михайло Пінчак, Мар’ян Радковський, Максим Мукомела, Микола Шпаковський, Мар’яна Судова, Богдан Боденчук, Анна Лисенко.

УД «Перемога»

18:00

Література

Авторський проект Вікторії Дикобраз

Кнайпа 1540

19:00

Література

Презентація перевидання книги Юрія Андруховича «Рекреації»

УД «Перемога»

19:00

Музика

Виступ гурту «Приходьте завтра»

Кнайпа 1540

20:00

Література

Презентація книг Оксани Забужко «І знову я влізаю в танк» та «Шевченків міф України»

УД «Перемога»

21:00

Музика

Проект від Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова «Лінія Маннергейма»

УД «Перемога»

22:00

Музика

Виступ гурту «Один в каное»

УД «Перемога»

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*