Мальовничі Заліщики запрошують на фестиваль

Разом із початком літа в Україні, а особливо на Тернопільщині, розпочинається сезон фестивалів. «Тернопільщина фестивальна» продовжиться 15-16 липня у мальовничій місцевості – Заліщиках, де відбудеться «ЗаліщикиФест».

Фестиваль запрошує усіх поціновувачів якісного українського року та відмінного відпочинку відвідати на березі Дністра дводенний музичний фестиваль.

У минулому році старт фестивалю дала найважливіша подія в житті міста – святкування 250-річчя від дня надання Заліщикам Магдебурзького права. Захід настільки сподобався гостям і місцевим жителям, що було прийнято рішення організовувати його щорічно. Святкову атмосферу південного куточка Тернопільщини створять вітчизняні рок-групи, які творять у всіх рок-напрямах, починаючи від фольку, інді, поп і закінчуючи потужними хард і метал-композиціями. Серед заявлених учасників: «Detach», «MEPI», «Re-MIX», «КораЛЛі», «Точка Опори», «Трутні», «Колір ночі», «Брати Станіслава», «Медовий полин», «ТРІСТАВІСІМ», «Моторолла» і «Шосте чуття».

Колориту фестивальним дням додадуть захоплюючі екскурсії, сплави по порогах Дністра, оригінальні конкурси з цінними призами, цікаві майстер-класи, запальні нічні дискотеки. На території парку буде організоване наметове містечко, фуд-корти на будь-який смак і ярмарок з місцевими національними сувенірами. Без сумніву, Заліщики готують для відвідувачів неймовірне дводенне свято, і кількість охочих потрапити на нього зростає з кожним днем, повідомляє concert.ua.

Нагадуємо, що від сьогодні у Тернополі стартує перший рибний фестиваль «КоропФест».

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*