Львівське сміття знов «приблукало» на Тернопільщину

Днями Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області за участю в.о. голови Глібівської сільської ради Гусятинського району було проведено інспекцію земель і виявлено на площі 48 м2 незаконне скидання побутових відходів. За паперовими рештками, які були знайдені на самовільному сміттєзвалищі, вияснилось, що сміття привезли із Львіської області.

За повідомленням Державної екологічної інспекції, збитки, завдані навколишньому природному середовищу засміченням, становлять 295,2 грн. Глібівській сільській раді надіслано повідомлення із зобов’язанням вирішити питання з ліквідації вказаних безхазяйних відходів. У зв’язку із тим, що у даному порушенні вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 239, матеріали направлено до Гусятинського ВП ГУ НП в Тернопільській області для прийняття рішення і встановлення винних осіб.

Ще один факт несанкціонованого вивезення сміття виявлено 9 квітня на території Беримівської сільської ради Зборівського району. Зараз проводиться обстеження засміченої території та встановлюється розмір нанесених збитків.

Такі інциденти із сміттям є непоодинокими, особливо у вихідні дні, тому Інспекція звертається до громадян з проханням повідомляти про підозрілі вантажівки правоохоронним органам.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*