Львівське сміття завдало нашій області півмільйона гривень збитків

Проведено розрахунок розміру збитків, завданих навколишньому природному середовищу вивезенням на територію міського сміттєзвалища Монастириської міської ради відходів зі Львова. Їх сума склала майже 140 тис.грн, повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області.

Як зазначає представник Державної екологічної інспекції, цієї весни було зафіксовано 2 випадки вивезення львівського сміття на території Монастириського району (у березні і в квітні цього року). В обох випадках Інспекція передала матеріали до Монастириського відділення Головного управління Національної поліції в Тернопільській області для вжиття заходів реагування.

А загалом в області зафіксовано 15 випадків вивезення сміття із Львівщини, що нанесло нашій області збитків на суму 505 тисяч 315 гривень.

Важливо зазначити, що інспекцією систематично проводяться перевірки у частині дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами, як планові, так і за дорученням органів виконавчої влади чи за зверненнями громадян.

У 2017 році до адмінвідповідальності притягнуто 40 осіб, з них – 15 посадовців органів місцевого самоврядування.

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*