Квартплата теж дорожчає

На початку 2017 року уряд підвищив мінімальну заробітну плату. Як вже можна було помітити, це спричинило ланцюгову реакцію – почали підніматись тарифи майже на всі товари і послуги. Для того, щоб підприємство могло видати своїм працівникам цю збільшену зарплату воно повинно підняти тариф.

Іншою передумовою здорожчання комуналки є підняття тарифів на електроенергію (саме вона є однією із основних складових тарифу послуги з утримання будинків та споруд і включає в себе освітлення сходових кліток, підвалів та електропостачання ліфтів). До слова, в теперішній тариф на послуги ЖКГ закладена вартість електроенергії 0,63 гривні, а реальна її вартість з 1 березня 2017 року становить 1,68 грн. / кВт.

15 березня 2017 року на засіданні виконавчого комітету управлінню ЖКГ, благоустрою та екології надали повноваження встановлювати та коригувати тарифи на житлово-комунальні послуги.  Це означає, що тарифи за обслуговування багатоповерхових будинків будуть коригувати та встановлювати для кожного будинку окремо.

Внаслідок коригування, мінімальний тариф збільшиться від 2,03 гривень за м.кв. (без ПДВ) до 3,3 гривень за м.кв. (без ПДВ) у будинках без ліфтів. Максимальний тариф по Тернополю у будинках з ліфтами буде коливатися у межах між 2,448 гривень за м.кв. (без ПДВ) та 3,99 гривень за м.кв. (без ПДВ). Для прикладу, мінімальний платіж квартири 60 кв.м. у будинку без ліфта становив 121,80 грн., а тепер буде – 198,6 гривень в місяць.

Наведені дані – це лише середні значення, а для кожного будинку вже встановлений окремий тариф, який буде повідомлений населенню.

1 Коментар

  1. Both of these will bring on an erection within five to 15 minutes without sexual stimulation. Men can judge themselves pretty harshly when it comes to their performance in between the sheets. The unsettling fear of not being able to rise to the occasion becomes a reccurring nightmare for men that is often equated with failure, loss of dignity, and masculinity. If you suffer from erectile dysfunction (ED), don’t be so hard on yourself, since impotence can almost always be improved with treatment, without having to rely on Viagra or other medications.

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*