Княже місто Тернопільщини відзначило Свято замку

Теребовлянський замок — укріплення в місті Теребовлі, за 32 км. від Тернополя. До замку крутим схилом через густий парк веде доріжка з бруківки. Дерева насадили наприкінці XIX ст., і тепер через густу деревину мурів замку, що подекуди сягають 5 м завтовшки, з міста добре не видно.

Саме укріплення, залишки якого можна побачити тепер, збудували у 1630-х рр. за сприянням місцевого старости Олександра Балабана.

Вчора, 17 червня, в княжому місті відзначили Свято замку. Дійство розпочалося під звуки мелодій духового оркестру 44 окремої артилерійської бригади та духового оркестру Теребовлянського вищого училища культури. Гостей розважали колективи художньої самодіяльності сіл та селищ Теребовлянщини. Для відвідувачів  працювало містечко майстрів, де проводилися майстер-класи, ігри та забави. На Святі можна було помилуватися національними костюмами різноманітних орнаментів та фасонів та придбати сувеніри. Всі охочі мали змогу долучитися до створення (вишивання) триметрової карти України, яку згодом в училищі культури оздоблять борщівською вишивкою.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*