“КіноХвилька” запрошує і дітей і дорослих (відео)

На Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно, анімації і телебачення “КіноХвилька”запрошують  з 7 до 9 квітня. 

Місце зустрічі: Палац Кіно, що на вулиці Івана Франка, 8.

В рамках фестивалю навчатимуть творити власні відеошедеври, можна буде спробувати себе в ролі телеведучих. Передбачено анімаційні майстерні, писанкарський майстер-клас, створення найдовшої великодньої листівки-вітання воїнам АТО, цікаві флеш-моби. Не обійдеться без перегляду дитячих кінострічок та мультфільмів. Все вищенаписане чекає на тернополян віком від 4 до 16 років.

Дискусійні панелі, презентації,  творчі зустрічі та майстер-класи — це вже для дорослих відвідувачів фестивалю. У рамках “КіноХвильки” до Тернополя завітає і цьогорічний лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка,  володар срібного ведмедя “Берлінале’53”, режисер та художник-мультиплікатор  Степан Коваль, а також відомі мультиплікатори та педагоги-аніматори.

Проект реалізовується в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (США) та за сприяння і підтримки Тернопільської міської ради, а також  Державного комітету з питань кіно України, Національної спілки кінематографістів, “Укранімафільму”.  Організатор — ГО “Творче об’єднання “КіноХвиля” та Громадська спілка “Асоціація регіонального розвитку та міжнародного співробітництва Тернопільщини “Стратегія успіху”.

 

 

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*