Канадець українського походження знов навчатиме тернополян англійської мови

Проживання в Канаді не зробило українця за походженням іноземцем на території нашої держави. Тарас Малюжинський – волонтер, який щорічно приїжджає в Тернопіль, де безкоштовна навчає всіх охочих англійської мови.

Всім відома фраза «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» та умови сучасного світу спонукають мешканців нашого міста вивчати мови. Багато хто при опануванні іноземної зустрічається з проблемою браку спілкування, особливо з носіями тієї мови. Для того, щоб полегшити процес вивчення, пан Тарас уже шостий раз відвідає наше місто та проводитиме безкоштовні курси для дітей та дорослих. Навчання відбуватиметься з 1 по 12 липня в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Не зважаючи на те, що до початку курсу ще три місяці, реєстрація охочих уже розпочалася. Нагадаємо, що кількість учасників обмежена 40 дорослих та 30 дітей (11-15 років) із середнім та високим рівнем знань англійської мови.

Всі деталі про курс під назвою «ABC English – American, British and Canadian English» можна дізнатися за телефоном 25-97-15.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*