Інновації в газовій службі

Нещодавно в поштові скриньки тернополян вперше почали надходити оновлені платіжки із QR-кодами за спожитий газ.

Як повідомляє адміністрація ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз», відтепер дізнатися про стан нарахувань за спожитий природний газ тернополяни зможуть за допомогою безкоштовного месенджера Viber. Діятиме сервіс на базі мобільного номера, який працює у контактному центрі ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» від листопада минулого року + 38 096 104 2 104.

Для того, щоб дізнатися про стан нарахувань, необхідно вказати у повідомленні свою адресу та дані, які цікавлять споживача. Наголошуємо, що ці номери призначені лише для того, щоб з’ясувати стан нарахувань абонента та почути роз’яснення фахівців щодо них. Подати показники можна традиційно за такими номерами: 52-46-95, 52-71-99, 52-63-78, 52-27-30, 52-72-19 . Та найзручнішим способом для подачі показників і надалі залишається «Особистий кабінет», зареєструватися у якому можуть усі абоненти ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз».

Viber номер  +38 096 -104 -2 -104

Viber – це додаток для смартфонів, безкоштовний месенджер, який інтегрується до адресної книги та авторизує за номером телефону. Дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки (оплата тільки за інтернет-трафік) у високій якості між смартфонами з встановленим Viber, а також передавати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо повідомлення.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*