Хто забруднює Тернопільщину?

Державна екологічна служба у Тернопільській області проінформувала людей про підприємства, які є найбільшими забруднювачами.

Відповідно з «Положенням про щоквартальне інформування населення через ЗМІ про об’єкти, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища за І квартал 2017р. здійснили вплив на навколишнє природне середовище:
1. Тернопільське лінійне виробниче Управління магістральних газопроводів, 46005, м. Тернопіль, вул. Козацька, 19: – викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря склали 355,075т. (в.т.ч. по Тернопільській області – 312,407т.)
2. КП «Міськводгосп», м. Кременець, вул. У. Самчука 4: – скидання недостатньо очищених зворотних вод – 81224 м3.
3. КП «Зборівський водоканал», м. Зборів, вул. Козацька, 3: – скидання недостатньо очищених зворотних вод – 25,1 м3.

За неподання до Держекоінспекції у Тернопільській області у встановлений термін квартальної інформації про розміри впливу їх діяльності на довкілля КП «Теребовля», м. Теребовля, ДП “Техніка”, м. Борщів, Чортківське виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства, м. Чортків, МКП “Добробут”, м. Бережани, ПрАТ «Агропродукт» с. Росохач; Гусятинська газокомпресорна станція Барського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів “Черкаситрансгаз” – розпочато адміністративне провадження за ст.91-4 КУпАП.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*