Громадський діяч розповіла про “фізкультурні проблеми” в школах та садочках

В здоровому тілі – здоровий дух! Зарядка, пробіжка, фізкультура – все це повинно супроводжувати нас з малку.

Відома спортсменка, громадський діяч Лілія Проць взяла участь у круглому столі «Проблеми освіти Тернополя: питання-відповіді». Вона на громадських засадах відвідує школи і садочки Тернополя, проводить з дітьми фізкультхвилинки, показує різні корисні вправи, в ігровій формі прищеплює дітям любов до фізичних вправ.

Зі всього, що вона побачила, зробила висновки і виділила головні проблеми. Найбільша проблема із садками і молодшою школою: не всюди є спортзали, навіть там, де вони є, оснащення примітивне, інвентар застарілий, не завжди роблять фізкультхвилинки, буває, що не проводять провітрювання класних кімнат. В садочках фізкультура є двічі на тиждень, але на практиці не завжди так (інколи заняття використовуються для репетицій різних свят).

Нещодавно Лілія Проць пройшла курс дитячого фітнесу, де вивчала інноваційні методики, які можна використовувати у заняттях з дітьми від півтора до 6-7 років і готова поділитися цими знаннями з методистами та інструкторами з фізкультури у садочках.

У школах також є проблеми: спортзали у неналежному стані, потребують ремонтів і покращення інвентарної бази, спортивні майданчики також потребують удосконалення.

Начальник управління освіти та науки міської ради Ольга Похиляк почула всі названі проблеми і пообіцяла посприяти у вирішенні найнагальніших.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*