Епопея з непосильними для тернополян тарифами на проїзд триває

Вчора, 1 листопада, в Тернополі вступили в дію нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті. Проїзд тролейбусами та маршрутками зріс вдвічі і становить 8 та 9 гривень відповідно. При наявності персоніфікованої «картки тернополянина» вартість становить 5 та 6 грн. відповідно, власники ж неперсоніфікованого електронного проїзного квитка платитимуть 6 грн. за проїзд тролейбусом та 7 грн. – за маршрутку.

Не поодинокими є скарги тернополян на те, що з учнівських та студентських «карток тернополянина» валідатори чомусь знімають повну вартість проїзду (6 грн. у маршрутках, та 5 – у тролейбусах). Цікаво, що на своє виправдання цього разу придумають у міській раді?

Мешканці міста обурені всім вище переліченим  і навіть ініціюють 4 листопада о 12 годині акцію протесту проти здорожчання.

Окрім цього в соцмережі з’явилася інформація, що тернополянин Ростислав Небельський в інтересах усіх містян від свого імені подав до Тернопільського окружного адміністративного суду позов на виконавчий комітет міськради за прийняте рішення. Сподіваємося, що представники Феміди нашого міста приймуть законне рішення в цій справі.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*