Емоційний тернополянин бурхливо відреагував на стан громадського транспорту

У продовження теми транспортної епопеї в Тернополі, мешканець нашого міста Владислав Беспалов в соцмережі опублікував фото та виразив власні емоції від поїздки маршруткою. Чоловік повідомив, що вперше за останній місяць змушений був проїхатись цим видом транспорту. Усе, що він там побачив – це суцільний бруд та антисанітарія. Обдерті сидіння, пліснява на вікнах та ущільнювачах – це той «сервіс», за який тернополяни платять і, за який ще й хочуть підвищити тариф. Переглянувши світлини, складається враження, що це кадри з фільму-жахів.

Шановна владо та перевізники, невже за це ще й треба платити? Невже у вас ще вистачить нахабства, щоб підняти тарифи на проїзд?

1 Коментар

  1. Послухайте, шановні, невже досі не зрозуміло – треба ГНАТЬ ЦИХ МАРШРУТНЕРІВ В ШИЮ З НАШИХ ВУЛИЦЬ!!!!
    Гаскільки вони собі вже “вільностів” дозволяють усіляких – то боронь Боже… А після того ше вилазять зі своїх норок і шось там варнякають про підвищення цін на проїзд???
    Гвньба і ще раз ганьба! Виходити на двір і перекривати їм рух!!! Мало покажеться – заставата на маршрутках їздочитись наших моджновладців! Пересідати з теплих машин – і сразу туда, у ці зручні маршрутоньки…
    А водіїв – понятно куди, ясне діло – на МИЛО!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*