Двох осіб, що мали при собі, ймовірно, наркотичні речовини виявили патрульні Тернополя

Близько 22-ї години, 3 лютого,  інспектори отримали повідомлення від заявника, що на вулиці Дівочій, компанія молодих людей порушує тишу та розпиває алкогольні напої.

Поліцейські прибули за вказаною адресою та виявили громадян, схожих за описом. В ході спілкування, патрульні звернули увагу на чоловіка, який помітно нервував та весь час тримав руки в кишенях. Охоронці порядку провели поверхневу перевірку та виявили у громадянина сліп пакет з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожою на наркотичну. Чоловік не надав жодних пояснень відносно знахідки.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу, для подальшого з’ясування обставин цієї події.

Інший випадок трапився близько 4-ї години ранку. Патрулюючи по вулиці Дорошенка, інспектори почули шум та крики, які лунали із відчиненого гаража. Поліцейські вирішили перевірити, що там відбувається. Вони зайшли до приміщення та побачили компанію чоловіків, які розпивали алкогольні напої. В ході спілкування, інспектори помітили, як один громадянин намагався сховати, серед інструментів, підозрілий пакунок. Як вдалося з’ясувати далі, це був сліп пакет з подрібненою речовиною рослинного походження, ймовірно наркотичною.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу, для подальшого з’ясування обставин цієї події.