Для чого ускладнювати життя «Картками тернополянина»?

Про панацею із «файними картками» у Тернополі не чув, напевно, тільки ледачий. Окрім неприємного сюрпризу у вигляді підняття тарифів на проїзд, мешканці міста мають проблеми із поповненням карток, купівлею електронних квитків та незчитуванням їх валідаторами у маршрутках.

Як завжди, кожна реформа у нашому обласному центрі супроводжується гучними лозунгами «Все для людей!». Реальність, нажаль, протилежна. Для чого людям вистоювати черги? Для чого бігати в пошуках пункту поповнення цих карток? Щодо власників соціальних карток (для пенсіонерів) – це взагалі парадокс.

Сьогодні на сайті міської ради пролили світло на найпоширеніші питання стосовно карток.

На питання: «Як їздять пільговики?» була дана відповідь: «Кількість пільговиків, які мають право безкоштовного проїзду у маршрутках, залишилася тією ж – три особи. У випадку, якщо заходить четвертий пільговик, то він повинен розрахуватися: – або готівкою у сумі 5 грн., – або придбати звичайний електронний проїзний квиток, поповнити баланс і після цього з квитка буде зніматися сума 4 грн.». А що буде, коли введуть трирівнений тариф і вартість за електронним квитком буде вищою (у міськраді є у плани зробити таке)? Тоді пенсіонерам доведеться платити ту ж вартість, що приїжджим або вичікувати на зупинках маршрутку, в якій буде менше трьох пільговиків. Залишається відкритим питання: кому ж полегшать життя ці реформи?

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Нововведення в оплаті громадського транспорту Тернополя | ТернопільON – новини Тернополя та області
  2. Нововведення в оплаті громадського транспорту Тернополя | ТернопільON – новини Тернополя та області

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*