Дітям Тернопільщини колють найдорожчий в Україні туберкулін

Дітям Тернопільщини замовили найдорожчий в країні туберкулін для проби Манту, повідомляють на сайті “Наші гроші”.

Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини замовив Туберкулін Біолік ППД-Л за 165 грн/уп., що у півтора рази перевищує оптово-відпускну ціну в реєстрі МОЗу 110 грн.

Про це свідчать дані моніторингу фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро», який проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У 94% випадків медзаклади України замовляли Туберкулін у комплекті за ціною, що перевищувала оптово-відпускну ціну МОЗ (110 грн). Однак до цієї ціни слід додавати ще 10% роздрібної надбавки, 10% надбавки від гуртового постачальника та 7% ПДВ. Відтак не є порушенням закупівля по максимальній ціні 142 грн.

Проте Тернопільський будинок дитини без проведення відкритих торгів замовив у Тернопільській обласній комунальній міжлікарняній аптеці №157 розчин Туберкуліну по 165 грн. за упаковку.

Посаду головного лікаря медзакладу займає Інга Кубей, котра також є доцентом Тернопільського державного медичного університету та працює за сумісництвом лікарем у Медичному центрі «Здоров’я плюс» ТОВ «Майбутнє Плюс».

Загалом з вересня 2016 р. по квітень 2017 р. медичні заклади України уклали 320 договорів на поставку розчину Біолік Туберкулін ППД-Л (1 ампула, 6 доз по 0,6 мл з активністю 2 ТО/доза, 3 шпр. з голками д/витягання, 3 голки д/введення). Середня вартість комплекту становила 118,35 грн.

Найдешевший комплект препарату замовив КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6» (Запоріжжя) у ПАТ «Медфарком-Центр» за 108,50 грн.

Замовлення із найбільш високими зафіксованими в угодах цінами на комплект препарату Біолік Туберкулін ППД-Л у таблиці.

Ціна за комплект, грн з ПДВ Замовник Постачальник Регіон
165,00 Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини Тернопільська обласна комунальна міжлікарняна аптека №157 Тернопіль
145,20 Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер ТОВ «БаДМ-Б» Рівне
138,53 Міська дитяча поліклініка №3 ПКВО «Фармація» Миколаїв
135,94 Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ КП «Луганська обласна “Фармація Північ”» Луганськ
135,34 Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат ТОВ «Восток-Фарм» Дніпро
133,58 Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника ТОВ «Торговий дім Медсвіт» Суми
130,03 Рава-Руська районна лікарня ТОВ «БаДМ-Б» Львів
129,70 Новоукраїнський ЦПМСД ТОВ «БаДМ-Б» Кропивницький

 

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*