Діти зі сходу України таборують на Тернопільщині

Вже втретє у Марійському духовному центрі «Зарваниця» триває десятиденний християнський табір для дітей з міста Щастя Луганської області. Подолавши далеку дорогу, на відпочинок до відпустового центру  прибуло двадцятеро дітей із малозабезпечених сімей та двоє вихователів, які їх супроводжують.

У Зарваниці з маленькими учасниками працюють шестеро аніматорів, семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії проводять для них короткі духовні науки на тему віри.  Кожного дня діти беруть участь у спільній молитві, співають Святу Літургію або молебень до Богородиці. Також кожен день відпочинку насичений розвагами: веселими іграми, українськими піснями та запальними бансами.

Крім Зарваниці, діти вже побували у Львові, відвідали собор Святого Юра, прогулялися центром міста, каталися на дитячій залізниці та інших атракціонах. Ввечері разом піднялися на Високий замок, звідки милувалися чудовим краєвидом.

Також маленькі учасники табору здійснили поїздку в Тернопіль. В Архикатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці взяли учать у Божественній Літургії. Учасники табору мали цікаву екскурсію, каталися на катері та побували у розважальному центрі «Подоляни». У наступні дні на дітей чекає не менш цікава та насичена програма.