Діти прикрашали паски для захисників

Разом із пробудженням природи із зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. На цей період припадає одне з найбільших після Різдва християнське свято – Великдень. Це світлий і радісний день Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.

Великдень – це найбільше і найулюбленіше християнське свято для українців, на яке чекаємо з трепетом. В останні роки воно і радісне, і тривожне водночас, бо у країні триває війна. Усі ми розуміємо: щоб ми могли радісно відзначити свято світлого Воскресіння Христового у колі рідних, посмакувати пасочкою, щоб діти водили гаївки чи веснянки під мирним небом, сотні українців нині, ризикуючи життям, оберігають наш спокій та мир на сході. Вони практично принесли себе в жертву заради нас, за вільну й незалежну Україну. І так хочеться, щоб на Великодні свята ці мужні люди знали, що про них пам’ятають та люблять їх, щоб відчули радість та підтримку, адже ми – єдина Україна.

Учні 1-11 класів ТЗОШ №18 проводять акцію декорування пасок, щоб пригостити захисників у зоні АТО великодніми подарунками. Настоятель церкви Зарваницької Матері Божої отець Роман, який був присутній на заході, благословив дітей на добру справу і освятив символи Воскресіння Великодні паски і писанки. До акції також приєдналась заступник начальника департаменту освіти Тернопільської ОДА Ганна Зварич, головний спеціаліст управління освіти міської ради Юлія Гнатюк, депутат Тернопільської райради Володимир Дзудзило. Запрошеним також був воїн АТО Петро Варянка. На знак подяки за запрошення боєць вручив учням прапор із передової для музею Революції Гідності, який діє в ТЗОШ №18.

Наша армія сильна і мужня, заради усіх громадян бійці Збройних Сил України стоять на захисті цілісності й суверенітету Української держави. Хочеться вірити, що ця акція допоможе нашим захисникам відчути родинне тепло і затишок. Хоч вони так далеко від рідних домівок. Нехай ці маленькі подарунки школярів, як символи поваги і вдячності за їх хоробрість і жертовність, зміцнять у серцях українських вояків надію і любов та додадуть віри в перемогу. Нехай вони швидше повертаються з перемогою.

Слава Україні!

Героям Слава!

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*