Чому у «Документі» не видають паспортів?

Як ми уже повідомляли, 6 квітня Європарламент проголосував за безвіз із Україною. Внаслідок цього голосування в нашій державі з’являється все більше бажаючих оформити біометричний закордонний паспорт. Саме за допомогою такого паспорта українці зможуть перетинати кордон з Євросоюзом без віз.

Однак, тернполяни стикаються з перешкодами в оформленні паспортів, оскільки державне підприємство «Документ» не працює. Центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс” і центри надання адміністративних послуг при районних державних адміністраціях не приймають і не видають документів на усій території України.

Прес-секретар держпідприємства “Документ” В. Поліщук у ефірі одного з українських телеканалів повідомив: «У зв’язку з тим, що Службою безпеки України проводяться зараз слідчі дії, минулого четверга, 6 квітня, після обіду роботу з оформлення та видачі закордонних паспортів державним підприємством “Документ” було припинено. Йдеться про наші центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс”, а також центри надання адміністративних послуг при райдержадміністраціях. У п’ятницю до обіду вдалося якось відновити роботу, але все ж таки слідчі дії тривають. Тому наразі керівництво міграційної служби розмістило інформацію на своєму сайті про те, що поки роботу з видачі закордонних паспортів припинено.»

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*