Чергове підняття тарифів відбудеться в Тернополі

Здирницькі тарифи на проїзд, про які заявляли мешканці Тернополя, таки виявилися здирницькими і це підтвердили висновки аудитора. Нагадаємо, що 1 листопада місцева влада спільно з перевізниками вдвічі підвищила в обласному центрі (до 8 грн. в тролейбусах та 9 грн. в маршрутках) вартість проїзду. Такі дії спричинили акцію протесту, під час якої обурений люд перекрив центральні вулиці міста. Наступного дня (5 листопада) рішення виконкому було відмінено, а тарифи було повернуто до попереднього рівня. 6 листопада маршрутники розпочали саботаж своєї роботи та не виїхали на лінію.

Сьогодні в прес-службі міської ради з’явилася інформація про чергове підняття тарифів. Починаючи від суботи, 17 листопада, для всіх (не залежно чи це – готівка, чи картка) оплата за проїзд становитиме 5 грн. у тролейбусах та 6 грн. маршрутках.

20 грудня в силу вступлять чергові нововведення: при оплаті «Карткою тернополянина» чи електронним проїзним квитком вартість проїзду залишиться незмінною: 5 грн. у тролейбусах та 6 грн. в маршрутках. А от при розрахунку готівкою чи банківською карткою  вартість знов зросте та становитиме 6 грн. та 7 грн. відповідно.

Ера здирницьких тарифів у Тернополі доповнилася ерою примусово-добровільного насадження «Карток тернополянина».

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*