Чергове підняття тарифів відбудеться в Тернополі

У вересні цього року ми писали про те, що у КП «Тернопільелектротранс» мають намір підвищити тарифи на проїзд. На той час у міську раду вже було направлено документи зі всіма розрахунками. Згодом в обласному центрі проводилися громадські слухання щодо підвищення тарифів на всі види громадського транспорту (і тролейбуси, і маршрутки). Під час обговорення було повідомлено, що здорожчання проїзду буде до 6 та 8 гривень відповідно.

Сьогодні, 30 жовтня, на засіданні виконавчого комітету було затверджено нові тарифи на всі види міського громадського транспорту. Проїзд тролейбусами та маршрутками зріс вдвічі і становитиме 8 та 9 гривень відповідно. При наявності персоніфікованої «Картки тернополянина» вартість становитиме 5 та 6 грн. відповідно, власники ж неперсоніфікованого електронного проїзного квитка платитимуть 6 грн. за проїзд тролейбусом та 7 грн. – за маршрутку.

Схоже, в місті впроваджується політика на виживання, адже з 1 листопада для тернополян піднімаються тарифи на газ, опалення та громадський транспорт. Коли ж чекати покращення життя – питання, яке залишається без відповіді.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*