Абонплату за газ тернополяни не платитимуть?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) скасувала своє рішення про введення абонплати за розподіл газу для його доопрацювання. Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 10 квітня в Києві.

“Скасувати, провести додаткові консультації, забезпечити, щоб ні для одного українця не було підвищення згідно з цим рішенням”, – заявив глава НКРЕКУ Дмитро Вовк.

Нагадаємо, що рішення введення оплати за розподіл газу було прийняте НКРЕКУ 28 березня 2017 року.

Згідно цього, з 1 квітня кожен споживач повинен щомісячно платити за розподіл газу фіксовану суму, що залежить від максимальної пропускної здатності його лічильника, незалежно від фактичних обсягів споживання.

Проти цього рішення висловився Прем’єр міністр України, який зазначив, що відповідно до проведеного аналізу рішення про введення абонплати може обернутися зростанням платежів за газ для різних категорій споживачів в 1,3-3 рази, що є неприпустимим, оскільки стосуватиметься кількох мільйонів домогосподарств. Проти введення абонплати постали і тернопільські депутати. Пізніше Президент України також висловив думку, що дію цього рішення потрібно призупинити.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*