60 євро хабара пропонував водій поліцейським

У Тернополі повідомлено про підозру порушнику ПДР, що залишив 60 євро хабара у поліцейському авто, повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Тернопільською місцевою прокуратурою повідмлено про підозру тернополянину у вчиненні правопорушення за ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція та надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує та надає таку вигоду дії з використанням службового становища).
Розслідуванням встановлено, що вночі 23 серпня 2018 року автомобіль «MERCEDES-BENZ ML 320» у м. Тернополі зупинили поліцейські роти №2 Управління патрульної поліції в Тернопільській області. Вийшовши з машини, водій авто переконував поліцейських не складати відносно нього протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пропонуючи взамін грошові кошти.
Незважаючи на попередження правоохоронців про неправомірність дій водія, чоловік закинув через опущене вікно на переднє пасажирське сидіння службового автомобіля «MITSUBISHI Outlander» 60 євро за не складання відносно нього протоколу про вчинення адміністративного правопорушення.
Розслідування триває.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*