70 випадків керування транспортними засобами в стані сп’яніння задокументували тернопільські патрульні від початку 2020 року

Коли водій сідає за кермо напідпитку чи під дією наркотичних речовин, він чомусь на всі 100% впевнений, що нічого лихого з ним не може трапитися. Він не зважає й на те, що під дією алкоголю чи наркотиків, у нього знижується реакція, швидкість мислення, він втрачає м’язовий контроль та координацію. Від такої зухвалої самовпевненості, негативні наслідки можуть спіткати не лише водія, а й інших, ні в чому невинних людей.

Сьогоднішній день не став виключенням для одного з таких водіїв. Близько 12 години дня, патрулюючи вулицею Є. Коновальця, поліцейські помітили транспортний засіб ВАЗ 2109, що мав видимі механічні пошкодження, які могли свідчити про його причетність до дорожньо-транспортної пригоди.

Інспектори зупинили автомобіль, та під час спілкування з кермувальником, виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Поліцейські запропонували йому пройти огляд на визначення стану сп’яніння за допомогою алкотесту Драгер, на що громадянин погодився. Результат огляду на місці виявився позитивним, прилад показав 0,65 проміле алкоголю в крові водія, що перевищує допустиму законом норму. По даному факту, охоронці порядку склали на 31-річного водія протокол за ч.1 ст. 130 (керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП.

Водії, алкоголь та кермо — несумісні, тому не наражайте себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку. Кермуйте відповідально.