Тернополяни мають чудову можливіть похвалитись історико-культурним багатством регіону

Охочих запрошують взяти участь у щорічний міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки», який проходить протягом вересня. Учасники фотографують історичні пам’ятки і об’єкти культурної спадщини у своєму регіоні і завантажують їх на Вікісховище. Метою заходу є висвітлення культурно- історичної спадщини країн-учасниць.

Вперше конкурс відбувся в Нідерландах у 2010. У 2012 році конкурс вийшов за межі Європи і в ньому взяли участь 35 країн.

За словами організаторів, проведення фотоконкурсу дасть можливість завантажити світлини пам’яток у межах кордонів України, нашої культурної спадщини, а також народів, які на території нашої держави були, і залишили свій слід у нашій історії. Люди зможуть краще пізнати свій рідний край і це спонукатиме їх дбайливо ставитися до культурної спадщини своєї держави.

До участі запрошуються усі охочі, конкурсний список складається із понад 70 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх регіонів, зокрема, Криму.

Щоб взяти участь у фотоконкурсі необхідно зареєструватись у Вікісховищі, у період із 1 по 30 вересня завнтажити на нього фото пам’ятки (зроблене особисто) із конкурсних списків. Обов’язковою умовою є вказати унікальний ID пам’ятки.

Детальніше ознайомитись із умовами конкурсу можна ТУТ.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*